خرید فالوور فیک اینستاگرام و تاثیرات آن بر پیج اینستاگرام

خرید فالور فیک اینستاگرام

فهرست مطالب

با توسعه ی روز افزون کسب و کارها در بستر فضای مجازی و خصوصا در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، آنچه که از اهمیت بالاتری برای پیشبرد اهداف اقتصادی و تجاری دارد، نگاه تحلیلی و کاربردی به نقش این صفحات در بهبود روابط با مشتریان و کاربران است. از آنجا که این بستر های اینترنتی آمده اند تا راه را برای ارتباط موثرتر باز کنند، بنابراین باید در همین مسیر به اوج کارایی و عملکرد رسید تا در سایر حوزه ها نیز این موضوع را شاهد باشیم. به دلیل افزایش تعداد متقاضیان راه اندازی چنین کسب و کارهایی در فضای مجازی، که هر روز نیز بر تعداد آنها افزوده می شود، روند مخاطب گیری و جذب آنها نیز به همان نسبت سخت تر می شود. افرادی که بدون کوچک ترین آموزشی در این زمینه، صرفا به دلیل داشتن یک موبایل هوشمند و البته زمانی که برای مقاصد مختلف در شبکه های اجتماعی صرف می کنند، خواستار آزمایش توان و شانس خود در کسب و کارهای مجازی نیز هستند. افراد فعال در در این حوزه، بنابر دلایل مختلف و متفاوت به دنبال خرید فالوور فیک برای حساب اینستاگرام خود هستند؛ اما آیا از تاثیرات فالوور فیک آگاه هستند؟! در ادامه به تمامی ابعاد مثبت و منفی این موضوع خواهیم پرداخت.

خرید فالور فیک اینستاگرام

فالور فیک برای اینستاگرام و تاثیر آن بر روی پیج

پیدایش شبکه های اجتماعی در چند سال پیش، قطعا بزرگ ترین انقلاب ارتباطاتی در جهان بوده است. این پدیده های نو ظهور که البته امروزه اینستاگرام برترین و قدرتمندترین آنهاست، راهی برای تعاملات عادی و روزانه باز کردند و مردم اشتراکات و رخداد های زندگی خود را در این فضا با یکدیگر مبادله می کردند. در عرض چند سال خیلی کوتاه، این شبکه ها به محبوبیت بی نظیری دست پیدا کردند و آنقدر کاربران در مواجهه با آن راحت و بی دغدغه بودند که حجم داده های شخصی و خصوصی بسیار بالا می رفت و البته این ارتباطات نزدیکتر می شد. همه ی این عوامل برای ایده ای بود که آن را محل کسب درآمد و البته ظهور شهرت و محبوبیت اشخاص حقیقی نمود. رقابتی نفس به نفس میان صفحات مجازی برای افزایش دنبال کنندگان، که گویا امروزه افتخاری بس بزرگ محسوب می شود.

بیراه نیست که بگوییم امروز افراد برای افزایش تعداد فالوور های خود به هر ترفندی دست می زنند.  آنقدر این موضوع داغ است که در نقطه ی مقابل بسیاری از افراد برای فروش آن نیز پیش قدم شده اند و روش و تکنیک های مختلفی را نظیر خرید و فروش اکانت اینستاگرام و خرید فالور فیک برای آن ارایه داده اند. اهمیت و قدرتی که از بالا بودن میزان فالور های یک پیج به شخص منتقل می شود، آنها را به سمت خرید حالت های فیک و قلابی سوق داده است. این موضوع را می توان از جهت های مختلفی مورد بررسی قرار داد. نمی توان نسبت به مثبت بودن و یا منفی بودن آن به صورت قطعی صحبت کرد اما باید بدانیم در حالت کلی بهتر است به دنبال این موضوع نباشیم.

تاثیر فالور فیک در پیج اینستاگرام

دنبال کنندگان قلابی

دنبال کنندگان قلابی، تمامی آن فالور های فیکی هستند که اغلب از طریق ربات های برنامه ریزی شده توسط فروشندگان تولید و ارایه می شوند. این دنبال کنندگان می توانند حالت اکتیو و غیراکتیو داشته باشند بدین معنا که اگر فالور های فیک، امکان لایک کردن و کامنت گذاری را داشته باشند که فعال هستند و در غیر این صورت به صورت یک عدد و غیرفعال هستند. تنها نقش فالوور های فیک غیرفعال، که البته بدترین حالت هم هستند، فالو و آنفالوی پیج است.

هویت و واقعیت یک دنبال کننده در همه ی تعاملاتی است که آن شخص احتمالا با صفحه ی مورد نظر ما داشته است. نباید صرفا به یک عدد دل خوش کرد. زمانی بزرگی عدد فالور های یک پیج ارزشمند و باعث غرور آن است که آنها با محتوای پیج ارتباط برقرار کرده و با آن مبادله اطلاعات داشته باشند. واکنش های مثبت و منفی نشان داده و در مقابل محصولات و خدمات ما علاقه مندی هایی از خود بروز دهند. خرید و افزودن تعدادی از فالور هایی که هویت نداشته و قلابی باشند، هیچ مزیتی برای پیج ما به دنبال ندارد و صد در صد سبب تاثیرات منفی نیز خواهد بود.

ساز و کار هایی که شبکه اینستاگرام به عنوان پرمخاطب ترین شبکه اجتماعی ارائه می دهد، هر روز در حال بهبود و تغییر است. روش هایی که افراد در گذشته برای جذب فالوور استفاده می کردند دیگر عملا قابل استفاده و موثر نیستند و باید هم گام با تغییرات الگوریتم های بستر، استراتژی های کاربر نیز توسعه و تغییر پیدا کند. آنچه که در این بخش باید تاکید موکد روی آن داشته باشیم این است که فیک بودن فالور های یک پیج، آثار مخرب بیشتری دارد.

فالور های فیک؛ عامل نابودی پیج شما

ابعاد مثبت و منفی خرید فالور فیک اینستاگرام

رشد جنبه های دیجیتال زندگی، فشار بزرگی برای حرکت به سمت موفقیت در این زمینه است. از عوامل و شاخص های موفقیت در آن، دسترسی به داده ها و اطلاعات است. در واقع آن چیزی که ارزش ایجاد می کند، داده و اطلاعات است و کسی که مقادیر بالاتری از آن داشته باشد قطعا قدرتمندتر است. شاید این از پول مهم تر باشد. این اطلاعات سرمنشاء بدست آوردن پول است. وقتی بدانیم که حلقه ی علاقه مندی فالور های پیج ما چیست، آن وقت می توانیم محصولی را بدست آوریم که در آن حیطه باشد. خدمتی را ارائه دهیم که بیشتر مورد توجه قرار گیرد. اما زمانی که فالور ها و دنبال کنندگان ما هیچ داده ای را در اختیار ما قرار نمی دهند، عملا تعاملی ندارند و هیچ تاثیری بر روند کسب و کار ما نیز نخواهد داشت.

ساخت مفهومی به نام #هشتگ نیز در همین راستا بود. اینکه مجموعه ی دنبال کنندگان را در یک موضوع خاص فیلتر کنیم. دسته بندی های انجام شده از این طریق بسیار دقیق هستند و احتمال ارائه ی محتوای ما به مقصد را به بالاترین حد ممکن می رساند. اما مجددا باید اشاره کنم که با خرید و به کار گیری فالور های فیلک عملا این امکان نیز از ما ساقط می شود و هیچ تاثیری بر عملکرد ما نخواهد داشت. در این مورد باید اشاره کنیم که اخیرا ربات هایی در راستای همین موضوع طراحی شده و به کار گرفته می شوند که با تحلیل مخاطبان، آنچه را که مورد نظر شما باشد را جستجو و فالو می کنند و از این طریق احتمال جذب مخاطب مرتبط را بالا می برند.

هر آنچه که از خرید فالور های فیک نصیب پیج مورد نظر می شود مربوط به نگاه اول مخاطبی است که به شما سر زده است. این حس خوب برای دنبال کردن شما رغبت بیشتری به شخص می دهد و در ادامه اعتماد نیز بالاتر می رود. عقیده ی اکثریت مراجعه کنندگان به پیج های فروشگاهی و کسب و کار، خرید از پیج های با تعداد فالور بالاتر بوده است و این موضوع اهمیت بالایی دارد و با توجه به رقابت بین صفحات مشابه، احتمال موفقیت شما در جذب مخاطب را بالاتر می برد. در هر صورت این ها فقط احتمالات هستند و معایبی که در ادامه ذکر خواهد شد قطعی می باشند. بنابراین مراقب این احتمالات مثبت باشید. شاید هیچوقت رخ ندهند.

در مورد معایب می توان دسته بندی بهتری را ارائه کرد. در بخش  اول آنچه که قطعا در طی زمان از بین خواهد رفت، میزان اعتبار و اعتمادی است که کاربران فعلی به شما دارند. عدم تعادل بین میزان فالور ها و تعداد لایک و کامت این راز را برملا می سازد و سبب رسوایی خواهد شد. نابودی این نگرش مثبت به پیج و کسب و کار شما، ضربات مهلکی را به بدنه آن وارد می کند. اگر پیج شما مربوط به کسب و کار باشد، خرید فالوور فیک چه تاثیری رد جذب مخاطب خواهد داشت؟ عملا هیچ. هیچ فالوور فیکی قابلیت جدب و نگهداری و تبدیل به حقیقی را ندارد و تنها تاثیر کوچک احتمالی آنها، همان دید مثبت اولیه است که آن هم در گذر زمان از بین می رود.

مقابله ی اینستاگرام با فالور های فیک

دنبال کنندگان بدون هویت از همان پیدایش شبکه های اجتماعی برای افراد مختلف جذابیت هایی داشتند. این موضوع جدیدی نیست و این شبکه ها نیز همواره به دنبال مقابله با آن بوده اند تا هم جلوی کلاهبرداری های احتمالی بعدی را بگیرند و هم میزان اعتماد مخاطبان به بستر فراهم شده را بالاتر ببرند. قطعا هیچ کدام از این روش های مقطعی برای افزایش مخاطبان تدوام نخواهد داشت و علیرغم وجود برخی مثال های نقض در این زمینه، احتمال موفقیت بسیار پایین است.

خود شبکه ی اجتماعی در این زمینه موانع لازم را به وجود می آورد. آنها از طریق الگوریتم هایی که هر روز با توسعه ی ربات ها، به روزتر می شوند، در مقابل افزایش به کارگیری فالوورهای فیک ایستادگی می کنند. از حذف و نابود کردن صفحات دارای فالوور فیک بگیرید تا حذف خود فالور هایی که عملا تعامل ندارند و بی هیچ دلیل خریداری شده اند. این ترفندهای اینستاگرام در مواجهه با فالور فیک، اثبات دیگری بر قضیه به در نخوردن خرید آنهاست. اتفاقی که مطمئن باشید در آینده ی نزدیک به طور کامل از میان برداشته خواهد شد و آنجا دیگر مخاطبان واقعی اعتماد خود را از دست خواهند داد.

مخاطبی که در اینستاگرام در حال وب گردی و پرسه است، معمولا جذب پیج هایی می شود که تعداد فالور بالاتری داشته باشند و این مقدم بر قضیه ی محتوای موثر است. این پیج های با مخاطب  بالا اینفلوئنسر هستند. آنها روند اثر گذاری های شبکه اجتماعی را تعیین می کنند و مسیر را هدایت می کنند. چیزی که احتمالا در شروع آن کاملا اتفاقی بوده باشد اما در ادامه حالت هدفمند پیدا می کند. حال با در نظر گرفتن تمامی این حالت ها ، تاثیر فالور های فیک در این بعد نیز عملا صفر است. تکیه به نگاه اول مخاطب با توجه بررسی های بعدی او در زمینه تناسب لایک و کامنت منتفی است و او فقط به این ساده انگاری شما افسوس خورده و آنجا را ترک خواهد کرد. پس باید بهتر عمل کرد.

هدف خصوصا در صفحات کسب و کار، فروش محصول و ارائه ی خدمتی است که برای مخاطب جذابیت داشته باشد. رونق چنین کسب و کاری به تعامل بالای مشتریان برمی گردد و بدون فالور حقیقی این موضوع غیرممکن است. بنابراین باید فکری اساسی کرد و به دنبال فالور حقیقی بود. این فالور ها را چه از طریق آموزش های صحیح و چه از طریق محتوای جذاب و خاص به سمت صفحات خود ببرید و آنها را در دایره ی علاقه مندی هایشان محصور کنید. بازخوردی که از این روند خواهید گرفت، همان سود شما خواهد بود. استراتژی ها و الگوریتم های جدید اینستاگرام را شناسایی کنید و مسیر حرکت خود را با آن هماهنگ کنید. به یاد داشته باشید که جایگزینی برای تعامل و داده های مفید وجود ندارد و بیهوده وقت و پول خود را با خرید فالور های فیک دور نریزید و نسبت به اعتماد فالور های فعلی خود خیانت نکنید. در این صورت حتی آن چیزی را که اکنون در دست دارید نیز از دست خواهید داد. 

به این مطلب امتیاز بده post
ترتیبی که برای خواندن مقالات " آموزش اینستاگرام " به شما پیشنهاد می‌کنیم:

قیمت کتاب + فایل صوتی مکمل 90.000 تومان

در حال حاضر کاملا رایگان

حجم فایل :30MB

  همراه این PDF دو هدیه دیگر به  ارزش 230 هزار تومان دریافت می کنید 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا

درخواست مشاوره

  • مشاوره با ما هیچ هزینه ای ندارد.

    شماره تماس خود را وارد کنید.

دوره 8 روزه کاملا رایگان “اینستاگرام پولساز”

قیمت 149هزار تومان

امروز رایگان