تبلیغات

تبلیغات اینستاگرام

دیده شوید و فروش خود را چند برابر کنید

امروزه تبلیغات اینستاگرام یک موضوع ضروری برای کسب‌و‌کارها است. این موضوع سبب شده است که نیاز به تبلیغات هوشمندانه‌تر، خلاقانه‌تر و با استفاده از استراتژی‌های روز برای پیشی گرفتن از رقبا و چندبرابر کردن فروش به امری ضروری بدل شود. سوشال مدیا ایران به عنوان یکی از باسابقه‌ترین آژانس‌های سوشال مدیا و تولید محتوا در ایران این ضمانت را به شما می‌دهد تا پربازده‌ترین تبلیغات را داشته باشید. 

مشاوره رایگان

ما در تمام مراحل کنارتان هستیم و به شما کمک می‌کنیم تا بیشترین بازدهی را از تبلیغات خود بگیرید

ساخت ویدئو تبلیغ

درصورتی‌که نیاز به ویدئو یا تیزر برای تبلیغتان دارید تیم رسانه سوشال مدیا به شما کمک می‌کند

گزارش تبلیغ

تبلیغات زمانی موفق خواهد بود که بهینه‌سازی شود ما بعد از اجرا با محاسبات مشکلات را حل و بهینه می‌کنیم

انواع تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات تعرفه‌ای اینستاگرام

در روش تعرفه‌ای هر صفحه اینستاگرامی عدد مشخصی را برای انجام تبلیغات در نظر می‌گیرد گاهی با بررسی‌های انجام شده در چند پیج خاص را برای انجام تبلیغات در نظر می‌گیریم مهم‌ترین ملاک در انتخاب این پیج‌ها وجود مخاطب هدف یا مشتری بالقوه و کیفیت فالور‌ها است.

مزایا 

-جذب مخاطب باکیفیت 

-دسته‌بندی دقیق‌تر

معایب:

 • معمولا با هزینه بالا انجام می شود
 •  تضمینی بابت حجم بازدید پست یا استوری وجود ندارد

تبلیغات اینفلوئنسری اینستاگرام

اینفلوئنسری :

در این نوع، تبلیغ شما توسط بلاگرها انجام می‌شود و بلاگر‌ها مخاطب‌های خود را تشویق به حمایت پیج شما می‌کنند.

مزایا:

 •  جذب فالور بسیار با کیفیت 
 • این تبلیغ بیشتری بازدهی را برای افزایش فروش لحظه را دارد 
معایب
 • هزینه بالا
 • هماهنگی سخت
 • تشخیص کیفیت فالور‌ها بسیار مشکل است
 • تضمینی بابت بازدید وجود ندارد

تبلیغات بازدیدی اینستاگرام

 در روش تبلیغات بازدیدی پرداخت به ازای تعداد بازدید از تبلیغ شما انجام می‌شود به این صورت که این مبلغ به ازای هر 1000 بازدید عددی مشخص است و شما تنها به ازای بازدید پرداخت می‌کنید نه به ازای پیج در این روش تبلیغ شما آنقدر در پیج‌های مختلف اجرا می‌شود تا شما به بازدید مورد نظر دست پیدا کنید.

مزایا :

 • تبلیغات همزمان در پیج‌های مختلف
 • مقرون به‌ صرفه بودن
 • بازدید و تعامل بیشتر 

معایب

 • دسته‌بندی محدودتر

ما چه روشی را پیشنهاد می‌کنیم؟

ما دو فاکتور را برای انتخاب روش تبلیغ شما در نظر می‌گیریم اول اینکه شما در چه مرحله از رشد در اینستاگرام هستید و دوم میزان هزینه و بودجه مشخص شما برای تبلیغات! 

در مورد اول اگر شما تازه‌وارد هستید و به‌دنبال جذب بیشتر هستید تبلیغات بازدیدی گزینه بهتری برای شما است زیرا هم جذب بالاتری خواهید داشت و هزینه مقرون به صرفه تری(با توجه به بازدید صورت گرفته) پرداخت می‌کنید. اما اگر شما صاحب یک پیج پرمخاطب در اینستاگرام هستید و قصد دارید یک کمپین فروش برای مخاطبان ایجاد کنید، تبلیغات اینفلوئنسری برای شما بهتر خواهد بود که هزینه بیشتری را در بر دارد .در این مورد می‌توانید با مشاوران ما هم‌فکری کنید.

حدود هزینه تبلیغات اینستاگرام

در تبلیغات بازدیدی ما تعرفه مشخصی داریم به این صورت که شما به ازای هر هزار بازدید عدد ثابتی را حدود 8 تا 12 هزار تومان پرداخت می‌کنید. این عدد با توجه به کیفیت فالورها و دسته‌بندی مخاطبان پیج‌ها متفاوت خواهد بود.

در تبلیغات تعرفه‌ای هر پیج مبلغ مشخصی دارد و این معیار با توجه به تعداد مخاطبان و کیفیت و دسته‌بندی صنف شما متفاوت خواهد بود. این مبلغ ممکن است از 100 هزار تومان تا 50 میلیون تومان باشد اما تضمینی بابت بازدید و جذب وجود ندارد.

همانطور که گفته شد بررسی کیفیت فالور ها در پیج های اینفلوئنسر ها کار بسیار دشواری است و این اتفاق ممکن است از طرف برخی پیج ها برای نمایش جذب بهتر صورت گیرد اما در تبلیغات بازدیدی این مورد کمتر است و اگر پیجی بخواهد از فالوور فیک استفاده کند با توجه پرداخت به ازای هر بازدید ریسک بسیار کمتری دارد و مطمئن تر خواهد بود 

تبلیغات سوخت کسب‌وکار شما است. ما پیشنهاد می‌کنیم برای شروع مبلغ بالایی را هزینه نکنید. ابتدا با مبالغ پایین‌تری هزینه کنید و با توجه به میزان جذب و نوع تبلیغ بودجه خود را در دفعات بعدی مدیریت کنید. در تبلیغات بازدیدی، حداقل بازدید  باید 300هزار باشد.  

جذب هر تبلیغ به معیار‌های متفاوتی از جمله نوع تبلیغ شما، فرمت تبلیغ، پیشنهاد ویژه فروش، محتوای شما و یا صنعت و رقبای شما بستگی دارد. ما تبلیغات شما را در دو مرحله انجام می‌دهیم، مرحله اول انجام تبلیغات تستی و بررسی اشکالات و باگ ها و رفع آن‌ها است و در مرحله بعدی تبلیغات شما را بهینه‌سازی می‌کنیم. در برخی پیج‌ها ممکن است از هر 1000 بازدید 200 نفر و در برخی دیگر از هر 1000 بازدید 1 نفر جذب شوند. مشاوران ما به شما کمک می‌کنند تا بتوانید بهترین بازدهی را از تبلیغات داشته باشید.

اگر شما ویدئویی برای تبلیغات ندارید، می‌توانید از تیم تولید محتوای مجموعه سوشال مدیا ایران کمک بگیرید تا یک ویدئو جذاب برای شما تهیه کنیم.

اسکرول به بالا
 • 0 تومان
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

درخواست مشاوره

 • مشاوره با ما هیچ هزینه ای ندارد.

  شماره تماس خود را وارد کنید.